III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przypada 3-cia niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna - Rada Parafialna zbiera większą ofiarę na potrzeby naszego Kościoła od rodzin, osób samotnych oraz od młodzieży pracującej - serdeczne Bóg zapłać za każdy grosz.
  2. W sobotę wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  4. W tym tygodniu proszone są Panie i Pan do sprzątania kościoła: Angelika Ryś, Zofia i Agnieszka Kania, Tadeusz Ślusarz, Danuta Janik, Dorota Twardosz, Anna i Barbara Ryś, Lucyna Łojek i Katarzyna Woźniczka.
  5. We wtorek i czwartek o godz. 16:00 w kościele odbędzie się próba dla dzieci komunijnych z klas II i III. Serdecznie zapraszam dzieci.
  6. W piątek przypada III Piątek Miesiąca - po Mszy Św. wieczornej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  7. Również w piątek po Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z młodzieżą, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania.

Intencje Mszy Św. 16.04 - 22.04.2018

Poniedziałek, 16.04.2018 r.

17:00 † Stefan Maślak - int. zam. od syna Michała.

Wtorek, 17.04.2018 r.

07:00 † Maria Szopa - int. zam. od siostrzeńca Dominika.

Środa, 18.04.2018 r.

17:00 Msza Św. zbiorowa i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Księdza Marka - int zam. od pewnej osoby;
  • Błagalna - o nawrócenie w pewnej rodzinie;
  • W intencji Księdza Proboszcza - z okazji imienin - aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzał zdrowiem i potrzebnymi łaskami w dalszym życiu Kapłańskim - int. zam od pewnej rodziny;

• † Adam Kaleta w 6-tą rocznicę śmierci;
  • † Stanisław Kaleta;
  • † Gabriel Błachut - int. zam. od cioci Marysi Wtorek z Czeladzi z rodziną;
  • † Antonina Światłoń - int. zam. od koleżanek i kolegów z firmy Polplast;
  • † Zbigniew Kaleta - int. zam. od rodziny Celaków;
  • † Jan Kania - int. zam. od Barbary Twardosz z rodziną;
  • † Maria Bizoń - int. zam. od Moniki i Tomasza Płachta z rodziną;
  • † Stefan Maślak - int. zam. od Ignacego i Marii Bizoń;
  • † Franciszek Trąbka - int. zam. od siostrzeńca Piotra z rodziną;

Czwartek, 19.04.2018 r.

07:00 Dziękczynna - z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Małgorzaty.

Piątek, 20.04.2018 r.

17:00 † Dziękczynna w 15-tą rocznicę ślubu Ewy i Marka z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz o dalszą opiekę Matki Bożej.

Sobota 21.04.2018 r.

07:00 † Zbigniew Kaleta - int. zam. od rodziny Cyrek z Bysiny.

Niedziela 22.04.2018 r.

08:00 † Zofia Kania w 4-tą rocznicę śmierci i mąż Jan.

10:30 Dziękczynna z okazji 30-tej rocznicy ślubu Elżbiety i Józefa - z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo - int. zam. od dzieci i wnuków.

15:30 † Jan Oliwa w 35-tą rocznicę śmierci i żona Janina.