IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  2. Również dzisiaj przypada 3 Niedziela Miesiąca - Rada Parafialna zbiera większą ofiarę na potrzeby naszego kościoła od rodzin, osób samotnych oraz od młodzieży pracującej. Serdeczne Bóg zapłać za każdy grosz.
    • we wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski;
    • w środę wspomnienie Św. Jerzego, męczennika;
    • w czwartek Święto św. Marka, ewangelisty.
  4. W tym tygodniu o sprzątanie naszego kościoła proszone są Panie: Bronisława Blak, Renata Kaleta, Ewelina Golonka, Małgorzata Kaleta, Natalia Kania, Barbara Zych, Lucyna Celak, Iwona Sekuła, Beata Koźlak i Justyna Kudela.
  5. Serdecznie dziękuję Młodej Parze - Agnieszce Grabek i Mateuszowi Lasoniowi za udekorowanie kwiatami naszego kościoła na swój ślub oraz na cały tydzień. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Na stolikach mamy kwietniowy numer miesięcznika Staś - kto prenumeruje ten kupuje.

Zwracam się z serdeczną prośbą, aby intencje za zmarłych przed pogrzebem były zgłaszane przez Parafian wcześniej - przed dniem pogrzebu. W dniu pogrzebu dajmy szansę przyjezdnym. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Intencje Mszy św. 22.04.2024 r. - 28.04.2024 r.

Poniedziałek, 22.04.2024 r.

17:00 Dziękczynna - z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej dla Stanisławy, dla jej dzieci i dla wnuków.

Wtorek, 23.04.2024 r.

07:00 W mojej intencji - z okazji imienin - o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej Kapłanów w dalszym życiu kapłańskim w głoszeniu Słowa Bożego dla Ludu Wiernego - int. zam. od Pani Barbary - Kościelnej.

Środa, 24.04.2024 r.

17:00 Msza św. zbiorowa i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Czwartek, 25.04.2024 r.

17:00 W mojej intencji - z okazji imienin - niech Chrystus Dobry Kapłan obdarza Cię Wielkim Sercem Sługi Bożego i Pokornego oraz zdrowiem dla Ludu Wiernego w Winnicy Pańskiej - int. zam. od Honorowej Straży Serca Pana Jezusa.

Piątek, 26.04.2024 r.

17:00 Niech Chrystus Pan Zmartwychwstały obdarza Cię Kapłanie Marku zdrowiem i potrzebnymi Łaskami w dalszym życiu, w prowadzeniu Ludu Bożego do Królestwa Niebieskiego - int. zam. od sąsiadki Anny Skrzeczek.

Sobota, 27.04.2024 r.

07:00 Dziękczynna w intencji Ilony i Tomasza - o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy w dalszym życiu małżeńskim.

17:00 Msza Święta Dziękczynna w mojej intencji - z okazji imienin - niech Dobry Bóg obdarza Cię zdrowiem i pokojem a Matka Boża ma swojej opiece i wyprasza potrzebne Łaski abyś dalej z odwagą i miłością do Boga i drugiego człowieka pełnił swą Służbę Kapłańską - int. zam. od Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Niedziela, 28.04.2024 r.

08:00 † Rozalia Kaleta w 6 rocznicę śmierci, mąż Stanisław, syn Adam.

10:30 Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Bronisławy i Bogdana Blak -  z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz o dalszą opiekę Matki Bożej dla Jubilatów - int. zam. od dzieci.

15:30 † Grzegorz Mardaus w 8 rocznicę śmierci - int. zam. od kolegi - Grzegorza Oliwy.