II Dzień Świąt Wielkanocnych

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  2. W tym tygodniu przypadają Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca:
    • Msze Św. w Pierwszy Piątek rano, o godz. 07:00 i po południu, o godz. 17:00;
    • Spowiedź Św. rano przed Mszą Św. i po południu od godz. 16:15;
    • do chorych wybieram się w piątek na Dół i w sobotę na Górę.
  3. W tym tygodniu proszone są Panie do sprzątania kościoła: Anna, Grażyna i Ilona Kania, Jadwiga Blak, Renata Kaleta, Ewelina Golonko, Kamila Surmiak, Helena Biela, Małgorzata Kaleta i Barbara Zych.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszach Św. będzie Wystawienie Pana Jezusa i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Intencje Mszy Św. 03.04 - 08.04.2018

Wtorek, 03.04.2018 r.

07:00 † Józefa, Andrzej i Tadeusz.

Środa, 04.04.2018 r.

17:00 Msza Św. zbiorowa i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• Dziękczynna - z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Marii i Tadeusza Jamróz w rocznicę ślubu;
  • Błagalna - o nawrócenie w pewnej rodzinie;

• † Gabriel Błachut - int. zam. od Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice;
  • † Antonina Światłoń - int. zam. od rodziny Marków ze Sułkowic;
  • † Zbigniew Kaleta - int. zam. od sąsiadki - Barbary Zych;
  • † Jan Kania - int. zam. od Joanny i Rafała Knapczyk z rodziną;
  • † Maria Bizoń - int. zam. Barbary i Marka Kołudras;
  • † Zdzisław Kaleta - int. zam. od kuzyna Ryszarda z rodziną;
  • † Stefan Maślak - int. zam. od syna Roberta z rodziną;

Czwartek, 05.04.2018 r.

07:00 Dziękczynna w 30-tą rocznicę ślubu Małgorzty i Stanisława z prośbą o zdrowie o Boże Błogosławieństwo - int., zam. od dzieci z rodzinami.

Piątek, 06.04.2018 r. Pierwszy Piątek miesiąca.

07:00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla wszystkich członków Honorowej Straży Pana Jezusa.

17:00 Dziękczynna w 16-tą rocznicę urodzin Mikołaja z prośbą o zdrowie o Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej.

Sobota 08.04.2018 r.

07:00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej dla wszystkich Róż Różańcowych.

17:00 Chrzest Św. Karola Profic.

Niedziel 09.04.2018 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego.

08:00 † Amalia i Józef Jamróz.

10:30 † Maria Kosek w 5-tą rocznicę śmierci.

14:15 Msza Św. Ślubna Katarzyny Zawada i Łukasza Wojewody.

15:30 Dziękczynna w 8-mą rocznicę urodzin Rózi z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo.