IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj w naszej Parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które będzie dla nas prowadził ks. Tomasz Rajda, wikariusz z parafii Łapanów.
    • o godz. 14:00 Droga Krzyżowa prowadzona przez księdza Rekolekcjonistę;
    • o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, następnie Msza Św (bez kazania).
  2. W tym tygodniu proszone są panie do sprzątania kościoła: Kazimiera Blak, Edyta Dyrda, Klaudia Zawadzka, Barbara, Anna i Elżbieta Gatlik, Barbara Jagiełło, Stanisława i Ewa Kaczmarczyk.
  3. Pani Katechetka zwraca się z uprzejmą prośbą do młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bieżmowania o zaliczenie pytań do końca marca (szczególnie rocznik 2002) oraz o udział w Nauce Rekolekcyjnej w poniedziałek, 12-go marca.
  4. W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca tzw. inwestycyjna - Rada Parafialna będzie zbierać większą ofiarę na potrzeby naszego Kościoła od rodzin, osób samotnych i od młodzieży pracującej.
  5. Uprzejmie proszę o dodatkowe zgłaszanie w zakrystii chorych na środę, w ramach odwiedzin chorych w domach

Zachęcam wszystkich: dzieci, młodzież a szczególnie młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania oraz młode małżeństwa ze swoimi pociechami i starszych do chodzenia na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 14:00 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00

Intencje Mszy Św. 12.03 - 18.03.2018

Poniedziałek, 12.03.2018 r.

08:00 † Zbigniew Kaleta - int. zam. od Teściowej;

11:00 † Jan Kania - int. zam. od wnuka Tomka;

17:00 † Janina Oliwa i mąż Stefan.

Wtorek, 13.03.2018 r.

07:00 † Zbigniew Kaleta - int. zam. od kolegów syna: Przemka i Mariusza z Droginii.

09:00 Msza Św. dla ludzi chorych, starszych i samotnych;

11:00 † Jan Kania - int. zam. od Franciszka Trąbki.

17:00 W intencji Klaudii - o zdrowie, Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św. w dalszym życiu.

Środa, 14.03.2018 r.

08:00 † Zbigniew Kaleta - int. zam. od kolegów syna Łukasza z Gdyni;

10:00 † Jan Kania - int. zam. od rodziny Jezioro;

17:00 Msza Święta zbiorowa i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• O szczęśliwe rozwiązanie dla Anety oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;
  • O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Bożeny Kaleta z okazji imienin oraz o opiekę Matki Bożej w dalszym życiu;
  • O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Bożeny Śmiłek z okazji imienin oraz o potrzebne łaski w dalszym życiu;
  • Błagalna - o nawrócenie w pewnej rodzinie;
  • O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Zbigniewa Ryś z okazji imienin - int. zam. od Rady Parafialnej;

• † Józef Kaleta z okazji imienin;
  • † Marek Woźniczko w 3-cią rocznicę śmierci;
  • † Gabriel Błachut - int. zam. od koleżanki rodziców - Katarzyny Burzawa;
  • † Antonina Światłoń - int. zam. od chrześnicy - Małgorzaty Serwet;
  • † Roman Mardaus - int. zam. od rodziny Haków;
  • † Zbigniew Kaleta - int. zam. od rodziny Bielów;
  • † Jan Kania - int. zam. od chrześnicy Zofii Konik z rodziną;
  • † Maria Bizoń - int. zam. od córki Elżbiety z rodziną;
  • † Zdzisław Kaleta - int. zam. od Haliny Gatlik z rodziną;

Czwartek, 15.03.2018 r.

07:00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Celiny - int. zamówiona od sąsiadki.

Piątek, 16.03.2018 r.

17:00 Droga Krzyżowa i Msza Święta

† Henryk Madyda i żona Salomea.

Sobota 17.03.2018 r.

07:00 † Zofia Kania w 5-tą rocznicę śmierci.

14:00 Msza Św. Chcielna Wiktora Stanisława Garbień.

Niedziela 11.03.2018 r - V Niedziela Wielkiego Postu

08:00 † Barbara Ryś;