III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj jest I Niedziela miesiąca, zamiast kazania będzie Adoracja Pana Jezusa:
    • o godz. 14:00 Droga Krzyżowa prowadzona przez przewodników kalwaryjskich
    • o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, następnie Msza Św.
  2. W tym tygodniu proszone są panie do sprzątania kościoła: Katarzyna Kania, Jolanta Strzelec, Bernadetta Kurowska, Kinga Kocan, Anna, Agnieszka, Helena i Katarzyna Stopka, Joanna Obrok i Agnieszka Zięba.
  3. W piątek, 9 marca po Mszy Św. wieczornej nasza młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania, w ramach spotkania jedzie do Myślenic na Misterium Męki Pańskiej.
  4. Dzisiaj w naszym Dekanacie, w Parafii Sułkowice rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie, które będą prowadzone w salce katechetycznej o godz 12:30 przez cztery kolejne niedziele marca (4, 11, 18 i 25). Pary, które w tym roku przygotowują się do ślubu, mogą z tych nauk z korzystać.
  5. Za tydzień w niedzielę, w naszej Parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje będzie prowadził ks. Tomasz Rajda - wikariusz z parafii Łapanów.
  6. Plan Rekolekcji do Waszych domów przyniosą panie, które będą zbierać ofiarę na kwiaty i światło do ciemnicy i do Grobu Pańskiego. Serdeczne Bóg zapłać za każdy grosz.

Zachęcam wszystkich: dzieci, młodzież a szczególnie młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania oraz młode małżeństwa ze swoimi pociechami i starszych do chodzenia na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 14:00 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00

Intencje Mszy Św. 05.03 - 11.03.2018

Poniedziałek, 05.03.2018 r.

17:00 † Julia i Rafał Blak w rocznicę śmierci oraz syn Stanisław i wnuk Krzysztof.

Wtorek, 06.03.2018 r.

07:00 † Stanisław Stopka w 14-tą rocznicę śmierci.

Środa, 07.03.2018 r.

17:00 Msza Święta zbiorowa i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• Dziękczynna, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Stefanii Jasuba;
  • O nawrócenie dla pewnej rodziny - z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w dalszym życiu;
  • O zdrowie dla Małgorzaty i Boże Błogosławieństwo w chorobie;

• † Aniela Ziembla w 6-tą rocznicę śmierci;
  • † Kazimierz Sadzik w 3-cią rocznicę śmierci;
  • † Józef Skrzeczek w 13-tą rocznicę śmierci;
  • † Gabriel Błachut - int. zam. od rówieśniów z klasy I z Bysiny;
  • † Antonina Światłoń - int. zam. od synowej z dziećmi;
  • † Roman Mardaus - int. zam. od Heleny i Stanisława Kalety z Bysiny;
  • † Zbigniew Kaleta - int. zam. od Marii Kalety z rodziną;
  • † Jan Kania - int. zam. od Kazimiery z rodziną;
  • † Maria Bizoń - int. zam. od córki Katarzyny z rodziną;
  • † Zdzisław Kaleta - int. zam. od Rozalii Kaleta z rodziną;

Czwartek, 08.03.2018 r.

07:00 † Zdzisław Kaleta - int. zam. od brata Janusza z rodziną.

Piątek, 09.03.2018 r.

17:00 Droga Krzyżowa i Msza Święta dziękczynna w roczek Antosia z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej dla niego, dla rodziców, rodziców chrzestnych, dla dziadków i dla całej Rodziny.

Sobota 10.03.2018 r., II Sobota miesiąca

06:30 Różaniec w intencji wszystkich rodzin z naszej Parafii.

07:00 Za rodziny z naszej Parafii: o trwałość, świętość małżeństw oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach.

Niedziela 11.03.2018 r - IV Niedziela Wielkiego Postu

08:00 † Stanisław Biela w 6-tą rocznicę śmierci.

10:30 † Gustaw Smok w 1-szą rocznicę śmierci - int. zam. od żony i córek z rodzinami.

14:00 Droga Krzyżowa prowadzona przez Przewodników Kalwaryjskich.

15:00 Gorzkie Żale.

15:45 Msza Święta:

† Stanisław Kaleta w 21-szą rocznicę śmierci - int. zam. od syna Jana w rodziną.