I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. posypywanie głów popiołem (dla osób, którym nie posypano w Środę Popielcową).
  2. Dzisiaj mamy 3-cią niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną - Rada Parafialna zbiera większą ofiarę na potrzeby naszego Kościoła od rodzin, osób samotnych i od młodzieży pracującej.
  3. W tym tygodniu proszone są panie i dwóch panów do sprzątania kościoła: Lucyna Skrzeczek, Katarzyna Starzec, Anna Czepiel, Joanna Tatar, Helena i Maria Kaleta, Jan Ochender, Barbara Skrzeczek, Marian Kaleta, Jadwiga Bizoń i Bożena Kaleta.
  4. W piątek o godz. 17:00 Droga Krzyżowa, następnie odprawiona zostanie Msza Św.
  5. W przyszłą niedzielę:
    • o godz. 14:00 Droga Krzyżowa prowadzona przez przewodników kalwaryjskich.
    • o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Zali z kazaniem pasyjnym, następnie Msza Św. którą odprawi ksiądz proboszcz Janusz Stopiak z Parafii Harbutowice.

Zachęcam wszystkich: dzieci, młodzież a szczególnie młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania oraz młode małżeństwa ze swoimi pociechami i starszych do chodzenia na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 14:00 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00

Intencje Mszy Św. 19 - 25.02.2018

Poniedziałek, 19.02.2018 r.

17:00 † Maria Bizoń (intencja zamówiona od syna Marka z rodziną).

Wtorek, 20.02.2018 r.

07:00 W intencji Naszej Radnej Eleonory - z okazji imienin - o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz o dalszą opiekę Matki Bożej (int. zam. od Sołtysa i Rady Sołeckiej).

Środa, 21.02.2018 r.

17:00 Msza Święta zbiorowa i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

• O zdrowie dla Krzysztofa i potrzebne łaski w dalszym życiu;
  • O nawrócenie dla pewnej rodziny - z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w dalszym życiu;
  • O zdrowie i Boże Błogosławieństwo i potrzebne Łaski w dalszym życiu dla Naszej Radnej Eleonory w dniu imienin (int. zam. od Pani Dyrektor, Nauczycieli, Personelu i Uczniów Szkoły Podstawowej w Jasienicy);
  • O zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz o potrzebne łaski w dalszym życiu dla Bożeny z okazji urodzin;

• † Eleonora Kaczmarczyk w dniu imienin;
  • † Jan i Stefania Piątek oraz ich dzieci;
  • † Julian Skrzeczek - int. zam. od rodziny Kozarów;
  • † Gabriel Błachut - int. zam. od Martynki, Konrada i Antosia;
  • † Antonina Światłoń - int. zam. od sąsiadki Anny Tylek z rodziną;
  • † Roman Mardaus - int. zam. od Małgorzaty i Zbigniewa Ryś z rodziną;
  • † Zbigniew Kaleta - int. zam. od bratanicy Sylwii z rodziną;
  • † Jan Kania - int. zam. od rodziny Holewa z Krzyszkowic;
  • † Zdzisław Kaleta - int. zam. od Stanisława Kalety z rodziną;

Czwartek, 22.02.2018 r.

07:00 † Antonina Światłoń - int. zam. od IV Róży Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Piątek, 23.02.2018 r.

17:00 Droga Krzyżowa i Msza Święta

† Jan Cyrek w 38 rocznicę śmierci.

Sobota 24.02.2018 r.

07:00 † Zbigniew Kaleta - int. zam. od syna Pawła.

Niedziela 25.02.2018 r - II Niedziela Wielkiego Postu

08:00 † Stanisław i Władysław Biela.

10:30 † Maria w 2 rocznicę śmierci i mąż Stanisław.

14:00 Droga Krzyżowa prowadzona przez Przewodników Kalwaryjskich.

15:00 Gorzkie Żale.

15:45 Msza Święta dziękczynna z okazji urodzin Moniki Konik z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz dalszą opiekę Matki Bożej.